Konditoreja „SALA” ir viens no vadošajiem konditorijas izstrādājumu ražotājiem Latvijā. 1994.gadā Rīgā tika atvērta pirmā kafejnīca-konditoreja Dzirnavu ielā 49, bet šobrīd sekmīgi darbojas jau vairāk kā 20 „Salas”.

„SALA” konditori atbalsta Latvijas ražotājus un izmanto tikai kvalitatīvas izejvielas, papildus nepievienojot e-vielas vai palmu eļļas. Tā rezultātā top kārdinošās saldās un sāļās smalkmaizītes, fantastiskās kūciņas, īpašās tortes, burvīgie saldie un sāļie kliņģeri, kraukšķīgie cepumi. Īpaši jāpiemin „SALA” pasūtījumu tortes, kas ir neatkārtojami mākslas darbi.

Tā kā uzņēmums savā produkcijas ražošanā izmanto tikai kvalitatīvas un augstvērtīgas izejvielas, uzņēmumam ir ļoti būtiska savu izejvielu izcelsme. “Sala” konditoreju tīkls ir apņēmies pilnībā atteikties no sprostos dētu olu un to produktu izmantošanas, noslēdzot pāreju 2025. gadā.

Gadu gaitā kafejnīcas-konditorejas „SALA” ir kļuvušas par atpazīstamu klientu uzticamības un kvalitātes zīmolu. „SALA” konditori nav apstājušies pie sasniegtā un turpina pilnveidot un dažādot piedāvājumu, iepriecinot pastāvīgos un pārsteidzot savus jaunos klientus.